– це недержавна школа з вивчення дітьми дошкільного віку в ігровій, розважальній формі таких напрямків естетичного виховання, як основи театрального мистецтва, музика, співи, ритмо-пластичні вправи, основи бального та сучасного танців, ритміка, англійська розмовна мова у формі діалогів, віршів та в поєднанні з вокалом, малювання, паперова пластика, ліпка, ручна праця, розвиток логічного мислення, буквенний аналіз, письмо, читання, українське мовлення.

 з багатолітнім досвідом роботи з дітьми, перша, заснована у Львові у 1994 році.

Діяльність Школи   скерована на естетичне, моральне та фізичне виховання дітей, залучення їх до національних традицій та звичаїв, активного відпочинку, оздоровлення, підвищення їх культурного, фізичного, освітнього, художньо-мистецького, музичного, ритмічного та пластичного рівня.

Одним із завдань Школи   є визначення творчих напрямків, до яких схильна дитина, та надання батькам відповідних рекомендацій.

До Дня Святого Миколая та Дня Матері для дітей організовуються свята. Крім того, по окремо затвердженому графіку, на протязі вересня-травня проводяться Дні Іменинника, Посвячення в „Тайстренята”, гаївки, вертепи, театралізовані вистави, художні виставки, майстер-класи тощо.

З дня заснування Школи   ми дотримуємось закладених традицій, які витримали багатолітню перевірку батьками дітей та зі сторони нашої, професійної на якість навчання. Свідченням цього є те, що випускники нашої Школи, всі без виключення, легко «вписались» в навчальний процес початкової школи, всі вони на сьогодні – кращі в своїх класах. Секрет успіху та довголіття школи   відомий лише нам. Тому ми сміливо можемо гарантувати виконання всього нами обіцяного.

Школа   – суботня школа. Навчальний рік триває з вересня по травень. Перший навчальний день – це перша субота вересня. Під кінець навчального року відбувається творчий звіт-концерт, на якому всім випускникам вручаються памятні дипломи та похвальні грамоти.

Прийом заяв від батьків відбувається за 10 днів до початку навчання. Це зайвий раз свідчить про велику популярність та авторитет школи  .

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ, ЩОБ ВАША ДИТИНА РОСЛА ГАРМОНІЙНО РОЗВИНЕНЮ ОСОБОЮ, ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ ВИЯВИТИ І РОЗВИНУТИ ЇЇ ЗДІБНОСТІ –

ШКОЛА «ТАЙСТРА» ВАМ В ЦЬОМУ ДОПОМОЖЕ !

НЕ ПРОПУСТІТЬ ШАНС ПОДАРУВАТИ ВАШИМ ДІТЯМ ЕСТЕТИЧНУ ОСВІТУ,

МОЖЛИВІСТЬ ПОТІШИТИ ВАС СВОЇМИ УСПІХАМИ !

ПОДУМАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ ВАШОЇ ДИТИНИ ВЖЕ ЗАРАЗ !

Ми чекаємо на Вас щосуботи з 10.30 до 13.00

за адресою: м. Львів, вул. Патона,7


Додаткова інформація тел. 243-18-18