Англійська мова
за спеціальною програмою «
From Singing & Playing To Speaking»

 
                В наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов.

                Мета курсу англійської мови Школи «Тайстра» – у доступній та цікавій формі, використовуючи такі допоміжні засоби, як діалог, пісня, вірш, фрази, театральна сценка, весела гра  тощо, ознайомити дитину з першими англійським словами і сталими виразами. Це -  основні теми з розвитку усного мовлення дитини. В процесі нашого навчання дитина поступово знайомиться з навчальними ігровими завданнями, виконуючи які, вона запам’ятає перші фрази та слова, здобуде перші навички спілкування англійською.

                Виконання вправ сприяє:

☺  ефективному засвоєнню мовного матеріалу;

☺  розвитку уяви, уваги, пам'яті, мислення і творчих здібностей;

☺  формуванню англомовної комунікативної компетенції.


 На уроках нашої англійської діти:

☺  грають у різноманітні пізнавальні ігри;

☺  слухають пісні;

☺  вивчають тематично підібрані слова та вчаться їх правильно  вимовляти;

☺  беруть участь у концертах, де англійською співають, розповідають

      вірші і грають персонажів казок;

☺  беруть участь в діалогах

      Для більш ефективного засвоєння дітьми предмету передбачені домашні завдання. Необхідно зважити, що виконання цих завдань передбачає спільну роботу дитини і дорослого. Після того, як дитина засвоїть гру, запропонуйте їй помінятися ролями: дайте можливість малюкові бути ведучим у грі. Батькам, які не знають англійських слів, ми пропонуємо «українську транскрипцію», тобто вимова англійських слів передається українськими буквами. Безперечно, у такий спосіб неможливо точно передати англійські звуки, однак на першому етапі навчання цього буде цілком достатньо.

      Навчання майже завжди пов’язане з помилками та негараздами. Виправляйте їх спокійно, доброзичливо, стережіться завдати дитині психічної травми, підірвати її віру у свої здібності. Пам’ятайте, заняття завжди має закінчуватись на позитивних емоціях. Відзначайте найменші успіхи і досягнення Вашого маленького трудівника. А вже ми, вчителі , їм в цьому допоможемо.

Не сумнівайтесь -  успіх буде ! Головне – вірте в нього.

                Отже, наберемося терпіння і разом з Вашим малюком зробимо перший крок – КРОК ДО ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНЯТ «ТАЙСТРА».

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС І БАЖАЄМО УСПІХУ !


тел. 243 18 18