СПІВИ,
МУЗИКА,
ХУДОЖНЄ СЛОВО,
ОСНОВИ
ТЕАТРАЛЬНОГО  МИСТЕЦТВА

                            
              

           Дитинство – найкраща і незабутня пора, коли світ розкриває перед дитиною свої таємниці. Саме тому так важливо, щоб воно було сповнене красою, зігріте ласкавим словом, збагачене піснею, музикою і власною творчістю дитини.
 

           Даний предмет побудований в основному на фольклорному матеріалі, який підібраний відповідно до вікових особливостей і вводить дитину у світ живої природи, формує її світоглядні уявлення. Звертання до фольклорного матеріалу гарантує виховання здорового естетичного смаку.
 

           Крім матеріалу з дитячого фольклору, який відповідає календарю українців, використовуються також і професійні твори.
 

           Важливим є використання ігрового елементу під час вивчення дитячих пісень-забавлянок, лічилок, закличок… Адже музика, текст, пластика в поєднанні дозволяють виробити певне асоціативне сприйняття. Особливе місце на уроці відводиться хоровому співу.
 

           На уроках музики та співів діти повинні працювати творчо, виконувати різноманітні доступні рухи, які згодом переростатимуть в хореографічні композиції. Важливим є розвиток природних здібностей дитини та спрямування в потрібне русло.
 

          На заняттях учні нашої школи знайомляться з кращими українськими  дитячими піснями, забавами, іграми під музику, знайомляться з основами  артистичності та акторської майстерності, навиками створення сценічного образу, за допомогою сценічних етюдів та мініатюр розвивають сценічне мовлення.
 

           Ми розвиваємо музичний слух, почуття ритму та вчимо володіти дитячими шумовими інструментами (брязкальця, маракаси, трищітки, металофони, бубни, деркачі).
 

         Учні Школи «Тайстра» беруть участь в різноманітних святах:

День Іменинника, Свято Миколая, Різдвяний Вертеп, Свято гаївок, Свято Писанки, День Мами (в цьому навчальному році відзначимо і  День Тата), театралізовані вистави,  а під кінець навчального року - творчий звіт-концерт.

 .